Kandideerin üksikkandidaadina

kolmapäev, jaanuar 12, 2011

Saatsin täna ajakirjandusele järgmise pressiteate:

Teatan käesolevaga, et kandideerin üksikkandidaadina eelolevatel Riigikogu valimistel .

Eestis valitseb demokraatia kriis, millega kaasneb sügav majanduslik langus. Olukord on süvenenud aastatega. Riigijuhtimine ühise kasu nimel on asendunud isiklike ja klikihuvide tagaajamisega. Demokraatia on muudetud poliitkartelli poolt fiktsiooniks, kus valijale on jäetud vaid statisti roll. Aated, moraal, riigi ja rahva teenimine on parteidele teisejärgulised, ometi puudub nende väärtusteta Eestil tulevik. Olemasolevad parteid ei taha ega ole suutelised olukorda muutma ning üleüldine rahulolematus korrumpeerunud erakondliku poliitika suhtes üha kasvab.

Tarvis on uut, värsket ja sõltumatut jõudu, kes oleks valmis seisma Eesti riigi, selle majanduse, kultuuri ja rahva, mitte ainult oma erakonna või isiklike huvide ja heaolu eest.

Seetõttu olen otsustanud kandideerida eelolevatel Riigikogu valimistel üksikkandidaadina, kuuludes parteidevälisesse nn ühinenud üksikaandidaatide nimekirja koos Mart Helme, Martin Helme ja teistega. Ülejäänud kandidaadid avalikustatakse lähiajal ning siis esitatakse ka ühisdeklaratsioon.

Olen kindel, et suudan Riigikogu liikmena anda olulise panuse, muutmaks Eesti inim- ja elamisväärseks riigiks, kus eesti rahvas ja iga kodanik tunneb end kindlalt ja hästi ning tekib taas lugupidamine ja heatahtlikkus teineteise suhtes. Eesti vajab positiivseid muutusi!


Lugupidamisega,

Henn Põlluaas

Publitsist ja analüütik
Saue linnavolikogu liige
Eesti Demokraatlik Rahvuslike Jõudude Koostöökoja esimees.


http://www.postimees.ee/?id=370892
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/rahvuslane-henn-polluaas-purib-uksikkandidaadina-riigikokku.d?id=38280145

You Might Also Like

3 kommentaari

 1. Tere Henn!

  Viimati kohtusime mitukümmend aastat tagasi, aga meedia vahendusel olen Sinu tegemistega üritanud ikka kursis olla. Mul on Sinu kandideerimisotsuse üle väga hea meel ning minu valimiseelistused on üsna selged - Sinu aatelisuses ei kõhkle ma hetkegi.

  Sõber kooliajast (mäletad, kokku saime tavaliselt poolel teel ühe juurest teise juurde, nn keskel:), kelle põhimeil on eesnimi.perenimi@gmail.com

  VastaKustuta
 2. vaata et sa siis kusagil ette ei satu!
  part24

  VastaKustuta
 3. Tore, poolel teel nüüd kokku ei saa, sest elan mujal, kuid kokku võiks saada küll! Minu e-mail on: hennpolluaas@gmail.com

  VastaKustuta

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Laadib...

Uued uudised

Laadib...