Täna toimus EKRE-vastane geiparaad

teisipäev, aprill 02, 2019

On väga iseloomulik, et neil hüsteeriast üleskihutatud tegelastel, kes uue koalitsiooni ja eriti EKRE vastu Viru tänavalt Vabaduse platsile marsisid, olid käes punased ja mustad loosungid ning roosad ja vikerkaarevärvilised lipud. Samuti demagoogilised ja valet pritsivad plakatid, milles nõuti võrdsust ja inimõigusi. Justkui Eestis neid ei olekski.
Sama iseloomulik on, et tolerantsust ja vene keeles svabodõ (vabadused) skandeerinud tüüpidel puudub endal igasugune tolerantsus teist meel olevate inimeste ja erakondade suhtes. Ma ei näinud seal ühtegi Eesti lippu ja see on kahtlemata igati märgiline asi. Keda need tüübid õieti esindavad ja mille eest nad seisavad? Eesti riigi ja eesti rahva eest kindlasti mitte.
Tegemist oligi vist mingitsorti poliitilise geiparaadiga. Sõna võttis igatahes LGPT ühingu esindaja ja terve rida muid seksuaalvähemuste esindajaid ja (äärmus)feministe. Sõnavõtud olid demagoogilised ja sildistavad. Üks kõneleja kuulutas, et neile olevat demokraatia ja solidaarus väga kallis, aga jätkas sama hingetõmbega, et EKRE-t valinud saja tuhande inimese hääl ei loe midagi ja nendega ei tohi arvestada. Demokraatiast, sallivusest ja võrdsusest on selline asi küll valgusaastate kaugusel.
Nende EKRE-vastase hüsteeria üleskütjate vaimset ja moralset taset näitas muidugi veenvalt ka mingite näitsikute kantud suur plakat kirjaga "Cunts (vitud) ei kuulu raffale!" No tule taevas appi!
Ja kelle Eesti õieti on kõigi Eesti, mida nad karjusid? Meie, eesti rahva Eesti see kindlasti enam poleks. Keegi blondiin näitsik, kes enda sõnul oli üks korraldajatest, vastas Delfi reporteri küsimusele, miks üritus korraldati, et see tehti erakonna vastu, kes on saanud võimule valede ja hirmutamisega. Vaeseke vist ei teadnud, et täna pole veel keegi võimule saanud ning valimistulemuste suhtes silmade kinni pigistamine ja rahva tahte ignoreerimine ei aita. Selle seltskonna tühja südame märk sümboliseerib ilmselgelt tühja meelt ja vihaga täidetud tõeliselt tühja südant.
Erinevalt neist olen ma seda meelt, et õigus, õiglus ja võrdsus kehtivad kõigile, mitte ei tähenda marginaalsetele gruppidele täiendavate eriõiguste andmist ja vähemuste diktaati enamuse üle. Meie seisame tegeliku demokraatia ja võrdsuse, mitte mingi väärastunud ja valikulise liberaalse demokraatia eest, mis seab esikohale mitte ühiskonna, vaid üksikindiviidi ja marginaalsete gruppide hedonistliku heaolu.

Avaldatud 31.03.2019 Uued Uudised

You Might Also Like

6 kommentaari

 1. Loodetavasti saate muuta vanu seadusi.
  Lisaks karistusseadustikule on politseil menetluskoodeks. Seda on kuritarvitatud maffia poolt ja reguleeritud sedasi,et politsei ei saaks kurjategijaid arreteerida...

  VastaKustuta
 2. Eesti riik ise iga päev varastab kaks kuni kolm sõidukit ja siis müüb poole hinnaga tagasi omanikule.Varga numbri annab teile politseinik.
  Seadus ka kohendati selle tarbeks ja nimetati sõidukite Ärandamiseks.Selle abil on Eesti Riigil lihtsam varastada sõidukeid.Selle paragrahvi abil käib sõidukite varastamine sedasi.Esmalt taskuvaras varastab sõiduki võtmed,sõidetakse varastatud sõidukiga minema ja kui juhtub sedasi,et tee peal keegi aus politseinik peatab sõiduki ja avastab,et tegemist on vargusega siis kohtus on varastel jutt valmis.Nad peavad ütlema vaid,et sõiduki juht oli purjus ja võtmed olid sõiduki ees,seda tunnistab kaks tunnistajat,ning neil oli hädasti vaja kasutada sõidukit,ning nad ealeski ei kavatsenud sõidukit varastada ja tahtsid kiiremas korras sõiduki tagastada.Kohus määrab rahatrahvi ja selle maksab kinni maksumaksja aga mitte riigi maffia esindaja kes on sõidukite varas.
  90-ndate alguses Eesti Riik need sõidukid mis ta varastas viis Rummu vanglasse ja seal vahetas sõidukite numbrid või värvis üle,ning järgmisel päeval ARK hoovi peal võis näha neid sõidukeid uute omanike valduses.
  Eesti Riik 90-ndate alguses vallandas terve grupi ausaid politseinikke kes käisid Venemaal arreteerimas sõidukite vargaid ja tõid tagasi koos varastatud sõidukitega.Sellest ajast saati pole Venemaalt tagasi toodud ühtegi sõidukit,rääkimata varaste arreteerimisest.Pole tarvidust olnudki sest kaup müüakse maha kohapeal s.o. ARK-s.

  Taskuvargused on Eesti Riik sedasi organiseerinud,et esmalt nad muutsid seadusi selliseks,et poleks võimalik taskuvarast kinni püüda.Nõuka ajal oli taskuvarga püüdmiseks vaja ühte tunnistajat s.o. sel hetkel kui varga käsi läheb kannatanu taskusse peab politseinik selle käe haarama ja tunnistaja peab seda nägema,ning kohtus tunnistama.Nõuka ajal tunnistajaks võis olla miilitsa töötaja aga Eesti Vabariigis peab olema eraisik...
  see on võimatu sest ükski eraisik ei märka ealeski seda momenti mil taskuvarga käsi käib kannatanu taskus sest jätise käsi on seal vaid üks sekund...Eesti Politsei organisatsioon tegeleb näitlikusega vene k. pokazuhaga ja korraldab "taskuvaraste reide".Nad rivistavad sõidukid ja siis panevad signaalid huilgama ja lähevad "püüdma" taskuvargaid...Siis Viru tänavale iga nurga peale asetavad konstaablid ja need peavad kinni võtma eluheidikuid keda siis näidatakse telekast ja nimetatakse taskuvarasteks...
  Kõik Tallinna Politseinikud ja turvamehed teavad Viru tänava taskuvargaid nägude pidi ja neid taskuvargaid ealeski ei arreteerita...Kui Pealtnägija saate tegijad võtsid üles minu kirjutatud taskuvaraste loo ja külastasid Viru tänava taskuvargaid siis Eesti Riik näitlikkuse tarbeks andis kohtu alla mõningad taskuvargad ja sama targalt anti neile tingimisi...
  Aastaid tagasi üks politseinik tööst vabal ajal märkas,et taskuvaras läheb trammi peale ja see varas nägi toda politseinikku,ning muidugi nad teadsid kes on kes.Taskuvaras juba järgmisel momendil lükkas käe ohvri taskusse ja politseinik püüdis selle kinni ja õnneks trammis olijad olid nõus seda tunnistama.Kohtus too politseinik pidi üle elama rida alandusi,kohtunik ja prokurör naersid politseiniku üle...Nõukogude ajal taskuvargale oleks automaatselt antud 6-7 aastat reaalset vabaduse kaotust...aga see irvitav Eesti Vabariigi prokurör nõudis vaid poolteist aastat tingimisi...Kohus määras aasta tingimisi...Taskuvargale tingimisi,see tähendab politseinike totaalset mõnitamist ja alandamist.

  Sellest kuidas Eesti Riigikogu võtab vastu seadusi mis soosivad kuritegevust s.o. kuidas Eesti Riigikogu organiseerib kuritegevust räägib ilmekalt lugu:

  President Ilves riigikogule: et siin enam ühtki korruptiivset seadust vastu ei võetaks!
  Ma tahaksin samuti, et edaspidi ei võetaks siin saalis vastu enam ühtki seadust, mille põhieesmärk on mõne konkreetse äri edendamine. Sellisel asjal on lihtne nimi — korruptsioon.
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/president-ilves-riigikogule-et-siin-enam-uhtki-korruptiivset-seadust-vastu-ei-voetaks.d?id=57623508

  VastaKustuta
 3. Sõõrumaa: rahastame erakondi läbi ettevõtte

  http://www.ap3.ee/?PublicationId=d1472d5b-ced5-4cf7-935a-2dfbbaa2ed14

  Saates:
  Äripäev Eetris 2011-02-01
  Täna räägime Egiptuses puhkenud rahutuste mõjust eestlaste rahakotile. Oliver Kruuda suuromanduses oleva Luterma probleemidest, lähiaastatel riiki kummitavast pensioniraha puudusest ning Eesti Energia ja Veolia vahelisest vägikaikaveost prügiturul.

  (Aivar Hundimägi)
  räägitakse,et Urmas Sõõrumaa andis riigikogule kümnist.See tähendab juriidilises keeles,et Urmas Sõõrumaa andis pistist või altkäemaksu.Kuna riigikogulased võtsid altkäemaksu siis nad sooritasid kuriteo.KAPO ja Eesti Politsei pole riigikogulasi vastutusele võtnud siis nende tegematajätmine tähendab kuritegu.Kuriteo sooritanud riigiametnikud on õigustühised ehk kehtetud.


  AIVAR HUNDIMÄGI: Garanteeritud rahajõgi
  http://uudised.err.ee/index.php?06210722
  (Äripäev)
  27.07.2010 16:25
  Aivar Hundimägi, ÄP uuriva toimetuse juht

  Need poliitikud, kes hääletasid 2007. aasta 14. veebruaris Urmas Sõõrumaaga seotud Väo soojuselektrijaama poolt seadusesse esitatud dotatsioonide suuruse poolt, toetasid eeskätt Sõõrumaad ja tema ärihuvisid, aga mitte rohelist maailmavaadet. Kehv mälu või jutt rohelise energia toetamise soovist on praegu kaitsekilbiks, millega poliitikud üritavad oma müüdavust varjata.

  Sõõrumaa tööriistakasti kuulusid veebruaris 2007 toonased Res Publica liikmed Mihhail Lotman, Avo Üprus, Tiit Niilo, Urmas Reinsalu, Ants Pauls, Sven Sester, Elle Kull, Andres Jalak, Aivar Õun, Indrek Raudne, Reet Roos, Olav Aarna, Ene Ergma, Siiri Sisask, Urmo Kööbi. Isamaaliidu liikmed Andres Herkel, Tõnis Lukas, Peeter Tulviste, Mart Laar.Sotsiaaldemokraadid Eiki Nestor, Ivari Padar, Kadi Pärnits, Mart Meri. Toonased Rahvaliidu liikmed Mart Opmann, Jüri Saar, Tiit Tammsaar, Margus Leivo. Ja Keskerakonna liikmed Evelyn Sepp, Helle Kalda, Jüri Šehovtsov, Küllo Arjakas, Eldar Efendijev, Tiit Kuusmik, Arnold Kimber, Kaarel Pürg, Nelli Privalova, Vladimir Velman. Lisaks Jaanus Marrandi ja Liina Tõnisson.

  sõõrumaa kinkis parteidele 5,5 milj. krooni ning sai parteidelt nii sootsad taastuvenergia tariifid, et teenis ise 500 milj. eurot.
  zx
  14.01.2012 07:31
  Kõige tuntum korruptsioon oli, kui sõõrumaa kinkis parteidele 5,5 milj. krooni ning sai parteidelt nii sootsad taastuvenergia tariifid, et teenis ise 500 milj. eurot. Sellist asja ei peetagi Eestis korruptsiooniks. Need ülisoodsad taastuvenergia hinnad kehtivad edasi, kedaGI SEE EI HÄIRI. kUI kESKERAKOND SAI 500 EOROT TOETUST, OTSITI LÄBI KÕIK ERAKONNA ARVUTID. 5.5 MILJONI JUURES EI TUNNE ASJA VASTU KEEGI HUVI.
  Ja kui keegi julged seda Eesti ettevõtluse saavutust meenutada, õeldakse. Mis sa virised, ehita ka tuuleveski, sind võetakse ka sind riigivaraste kampa. Nii et- varastame Eesti paljaks Asipi juhtimisel.
  http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/katrin-buchanan-eesti-riik-kuulub-pattidele-ja-varastele.d?id=63772952&com=1

  VastaKustuta
 4. Siim Kallase tütre suur heitlus kütteäris 66
  Vandeadvokaat Kaja Kallas (32) viis Riigikokku seadusesätte, mis teenis paljude arvates ta soojamiljonärist boyfriend’i huve.
  0 KUULA
  KRISTER KIVI TARMO VAHTER

  Tiit Blaat / Eesti Ekspress
  „Kui sa oled 32-aastane ja suhtled töiselt iga päev ettevõtjatest meestega,” ütleb vandeadbokaat Kaja Kallas, „võib sellise intriigi välja imeda igast minu suhtest.” Ta istub Kawe Plaza viiendal korrusel, advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius nõupidamistesaalis, tühja hiigellaua taga. Konditsioneer undab tuimalt ning prantslaslikult elegantne Kallas ristab äkilises nõutushoos oma sõrmed. Eesti Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingut Riigikogus esindades on ta sattunud keerulisse afääri, milles kandvad rollid Tallinna Kütte juhil, miljonär Kristjan Rahul (37) ning Kaja isal, Reformierakonna auesimees Siim Kallasel (61). Väike, kuid oluline osa on valitsuse tülli ajanud intriigis mängida aga absoluutselt kõigil Eesti soojatarbijail. „Ulhamrid põgenesid pilkases öös. Katsumustest ja väsimusest hullunud, kannatasid nad kõige rohkem suurima häda käes: tuli oli surnud. Nad mõistsid, et nende suguharu ähvardab häving, et loodusjõud on veelgi rohkem nende vastu, sest neil tuli nüüd rännata mööda maad paljaste ja mahajäetutena.” Need dramaatilised read paololiitikumiaegset hõimu tabanud tragöödiast on tuttavad kõigile, kes J. H. Rosney-vanema teost „Võitlus tule pärast” lugenud on. Sama kirglik heitlus tule pärast käib ka Eestis varasuvel 2010, kuid tulepuuridest on väärtuslik leek nüüdseks kolinud keskküttekatelde alla. Vaenulikeks suguharudeks on Sandor Liive juhitav Eesti Energia ning pranstuse kontsern Dalkia, kellele kuulub Tallinna Küte, mida juhib Kristjan Rahu. Edasi loe paberlehest

  VastaKustuta
 5. Eesti kehtetu president
  Tema tekstid on haige inimese sonimine...
  1)Venemaa okupeeris Petserimaa ja Peterburi oblasti all oleva Eestile kuuluva territooriumi...ja see haige lehm sonib midagi Ukrainast ja Gruusiast...
  2) "Venemaa vastaste sanktsioonide" abil hoitakse Eesti rohujuure tasandi inimesi vaesuses...sellest see arengupeetusega President juttu ei tee.

  VastaKustuta
 6. Elektrit ei saa tasuta. Punkt.

  VastaKustuta

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Laadib...

Uued uudised

Laadib...