Intervjuu: Henn Põlluaas sai valmis raamatu “Sotsid. Interrinde teine tulemine”

reede, märts 08, 2019

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees ja riigikogu liige Henn Põlluaas esitles esmaspäeval oma uut raamatut “Sotsid. Interrinde teine tulemine”. Objektiivile antud intervjuus selgitas ta raamatu saamislugu ning põhjendas, miks ta näeb sotsides ohtu Eesti ühiskonnale.
Põlluaas sõnul oli tema raamatu “muusaks” sotside esimees Jevgeni Ossinovski, kelle rahvusriigi ideaali ründavad ja rahvuslasi ründavad väljaütlemised utsitasid teda teemat käsile võtma.
Raamat kujutab endast justkui kroonikat ja annab ülevaate sotside viimase aja tegevusest ühiskonna alusväärtuste ja -ideaalide õõnestamisel ja ründamisel.
Muu hulgas räägib raamat sotside osalusest korruptsioonis ja petusüsteemides, homoühingute toetamisest maksumaksja rahaga, sallivusrünnakutest ühiskonna ja eriti EKRE vastu, sotside vastandumisest rahvusriiklusele ja põhiseaduslikule korrale, nende rollist kooseluseaduse läbisurumises ja vihakõne kriminaliseerimise korraldamises, sotside toetusest massiimmigratsioonile, rändepakti läbisurumisest ja paljust muust.
Põlluaasa sõnul näevad üha enamad inimesed sotside retoorika valelikkuse läbi, mistõttu on partei toetus juba pikemat aega languses. Loodetavasti jõuab see langus ühel hetkel ka selleni, et erakond kukub üldse riigikogust välja.
Tuhande eksemplarises tiraažis välja antud raamatut saab osta suurematest raamatupoodidest (th nii Apollost kui ka Rahva Raamatust).
Vaata lähemalt intervjuust:
http://objektiiv.ee/intervjuu-henn-polluaas-sai-valmis-raamatu-sotsid-interrinde-teine-tulemine/

You Might Also Like

0 kommentaari

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Laadib...

Uued uudised

Laadib...