Heterofoobia peab lõppema

kolmapäev, august 18, 2010

Riskides homoaktivistide ja vasakpoolsete viha alla sattuda, panen üles ERL-i avalduse, mis sai eile meediale saadetud. Homoringkondade ja nende trummi taguvate tolerantide seisukohtade hüsteeriline pealesurumine avalikkusele, nende läbinähtav heterofoobia ning kõigi ründamine ja süüdistamine, kes nende väärastunud ja ebamoraalseid homo-"väärtusi" ei poolda, on läinud juba üle igasuguse piiri. Väited, justkui homosid diskrimineeritaks selle läbi, et Eesti haridussüsteem ei ole nõus lastele homopropaganda tegemisega, on mitte ainult absurdne vaid lausa haige.

Paraku pole mina aga antud ERL-i avaldust kusagil näinud - TMS-s välja arvatud (vabandan, kui siinkohal mõnele meediakanalile ülekohut teen). Leian, et normaalsete pereväärtuste ja eeskät laste kaitseks tuleb välja astuda ja teha seda enne, kui on hilja. See on meie õigus ja kohustus. Asjaolu, et homopropaganda jaoks on kõik meediakanalid avatud, teistsuguste seisukohtade jaoks aga suletud, näitab, kui kaugele kõikvõimalike hälvete elunormiks tegemisel on juba jõutud ja millise "tolerantsuse ja võrdsuse" poole ühiskonda tegelikult tüüritakse.


ERL: Heterofoobia peab lõppema

Eesti Rahvuslik Liikumine (ERL) avaldab sügavat hämmeldust ja halvakspanu Sotsiaaldemokraatliku Partei noorliikmete suhtes, kes on käsikäes grupi homoaktivistidega asunud normaalseid pereväärtusi ründama. Peame absurdseks nende ähvardusi haridusminister Tõnis Lukase suhtes, kelle sõnul Eesti koolide õppematerjalides ei kavatseta homoabielusid hakata propageerima.

ERL avaldab selles küsimuses haridusministrile toetust ja tunnustust ning on koos Eesti rahva valdava enamusega resoluutselt homoabielude lubamise ja propageerimise vastu. Eriti laste- ja kooliasutustes. Me peame õigeks keelustada ka laste adopteerimise sellist kooselu elavatele isikutele. Samale seisukohale on jõudnud Euroopa Inimõiguste Kohus, kelle sõnul riigid ei pea lubama homoabielusid. Igal lapsel on võõrandamatu õigus nii emale, isale kui normaalsetele perekonnaväärtustele, millest on võimalik osa saada vaid täisväärtuslikus traditsioonilises perekonnas. Nende õiguste keelamine grupi kõvahäälsete pervertide kasuks on lubamatu ja otsene laste diskrimineerimine. Nende väärtuste kaitsjate hüsteerilise hurjutamisega asetavad homovõitlejad end ühiskonna perifeeriasse. Sotsiaaldemokraatide valmisolek ja soov hakata juba koolides homopropagandat tegema on äärmiselt madal, moraalitu ja vastik.

„Hüsteeria üleskütmise ja normaalsete väärtushoiakute ründamisega näitavad homoaktivistid ja nende partnerid sotsiaaldemokraadid, kuivõrd kitsa, sallimatu ja arusaamatu maailmavaatega inimestega on tegemist. Võideldes näiliselt tolerantsuse eest, on nende näol tegemist pimedate fanaatikutega, kelle eesmärgiks on meie laste ja terve ühiskonna moraalne laostamine ning traditsiooniliste väärtushoiakute lammutamine,“ ütles ERL juhatuse liige Henn Põlluaas.

ERL on seisukohal, et Eesti riik peab seisma oma kodanike moraalsete ja eetiliste tõekspidamiste rikkumise vastu ning ei tohi olla kõikelubav ainukese tõelise perekonnavormi (ema, isa ja lapsed) lõhkumise ja mahategemiste suhtes. Seda rõhutab ka Eesti Põhiseaduse § 27, mis sätestab, et perekond on rahva püsimise ja kasvamise ning ühiskonna alusena riigi kaitse all. Kaitskem siis seda.

ERL juhatus

lisainfo
Martin Helme
või
Henn Põlluaas

You Might Also Like

1 kommentaari

 1. Miks homode huuled on lillad ? Homodeks nakatutakse homoviirusest...Ta ise pani endale suhu teise mehe peenise ja nuttis...
  Homoviirusesse nakatunud mees pani oma suhu teise mehe peenise ja nuttis...Ta oli ahastuses,aina ohkas...keegi ei sundinud teda selleks...Miks ta seda tegi ? Ta ei imenud aga kraapis hammastega teise mehe peenist...Ta ei nautinud seda akti ja ei pakkunud naudingut,ei otsinud naudingut. Oli õnnetu. Jube pilt,eks ju,nuttev mees peenise otsas ja ohkab,ta ise sundis ennast selleks koleduseks.

  Homoseksualismi puhul ei ole tegemist kultuuriga aga on viirusega mis levib vere kaudu.
  Homoseksualistid kraabivad hammastega mittehomode peenise sisse viiruse ja siis varsti neil ilmuvad haiguse sümtomid:
  1)Lillad huuled.
  2)Põselihased lahevad krampi ja hoiavad ees pidevalt irvitust(naeratust).
  3)Huuled muutuvad paksuks,vedelaks,paistetuvad ja huulte lihased on halvatud.
  4)Hääl muutub pardi taoliseks, ebardlikuks.
  5)Käed hakkavad zestikuleerima pede moodi.
  6)Taguotsa augu ümber tekib sügelus,punased punnid.
  7)Lihaste toonus muutub viletsaks. Homo käepigistus on vedel,pehme,vastik.
  8)Keha kattub vastiku tundega,
  tekib selline muretu tunne ja ükskõiksus,et enam pole vahet millisesse auku topid oma riista.
  9) Tekib naisteviha.
  10)Kaob maskuliinsus,tahad naist aga ei õnnestu sest mehelikkus on kadunud,naised jooksevad eest minema.
  11) Unes näed homoseksuaalseid vahekordi ja saad sellest orgasmi.

  Kui viirusesse nakatunud isik hakkab ennast ravima siis paljud sümptomid kaovad varsti.
  Homoseksualismi haigust ravivad :
  1)Võilille juurika tee.
  Parima tulemuse annab kui otse põllult toores juurikas koos lehtede,varrega ja õiega koos otse kaanega teepotti panna. Pesed puhtaks,tükeldad ja valad keeva vee peale. Kui tee on joodud siis siis saab kasutada leotisena s.o. valad külma vett peale ja hoiad mingi aja kui veele tekib mahla maitse. Nii saab paarist juurikast mitu päeva kuni nädal aega juua kosutavat võilille leotist.
  2)Austraalia teepuu õli,ingl.keeles tea tree.
  Kuigi sellele rohupudelile on kirjutatud,et kasutada ainult välispidiselt siiski saab seda kasutada ka sisemiselt. Saja grammi vee kohta segada tilk toda õli ja juua sisse.

  Miks homoseksualistid ei tohi anda verd ?
  Miks homo huuled on lillad ?
  Homoviirusest...

  Ma tean neid isikuid :
  1) Seda homo kes kraapis viiruse mittehomo peenisesse.
  2)Seda mittehomo kelle peenisesse kraabiti homoviirus.
  3) Isikuid kes leidsid,et nende majakaaslane muutus pedeks...
  Loodetavasti saan ma panna need inimesed kokku ja tuua avalikkuse ette kui tunnistajaid homoviiruse olemasolu kohta.

  Lugu oli sedasi:
  Maani purjus mees tatsas kodu poole. Pargis talle tulid vastu kaks neidu kes pakkusid endid ja lubasid teha 20 euro eest suuseksi. Purjus mees andis raha aga siis neiu virutas rusikaga munadesse ja ei teinud suuseksi,jooksis minema. Eemalt vaatasid seda pealt kamp inimesi. 1 meesterahvas eraldus neist ja liikus purjus mehe poole ja pakkus minna nurga taha sest tahtis imeda peenist. Siis mindi nurga taha.Ta pani purjus mehe peenise oma suhu ja ei hakanud imema aga hoopiski kraapis hammastega...siis purjus mees taipas,et homo ei otsi ega ka tahagi pakkuda naudingut aga tahab levitada viirust siis purjus mees tahtis murda homo kaelaluu aga oli liiga purjus ja sai peksa hoopiski ...
  Peale kaklust homo ütles mittehomole:" Arvatavasti-loodetavasti nüüd sinagi said selle viiruse. " Viirusesse nakatunul 24 tundi hiljem ilmnesid homoviiruse symptomid...

  Viirusesse nakatunud mees otsis abi haiglast,Dublinis The Mother hospital-st. Palus teha seksuaal haiguste testi ja vere testi, jutustas mis temaga juhtus,millised muutused toimusid tema organismis peale seda kui homo kraapis ta peenist. Arst koputas otsa ette ja ytles,et homo on olla normaalne,homoviirust ei eksisteeri. Viirusesse nakatunu vihastus ja selle peale arst kutsus turvamehed...


  P.S.
  See mittehomo kelle peenisesse kraabiti homoviirus on endine politseiametnik. Teatavasti politseisse tööle homosid ei võeta.

  VastaKustuta

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Laadib...

Uued uudised

Laadib...